Hakkımızda

2004 yılında kurulmuş olan firmamız Türkiyedeki bütün limanlarda ve boğaz geçişlerinde transit gemi acenteliği yapmaktadır.

Merkez ofisimiz Avrupanın en önemli limanlarından olan İstanbul/Tuzla tersanelerinin yakınında olup şirketimiz acentelik ve gemi kiralama faaliyetlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Yetişmiş personellerimiz ile kuzey marmara bölgesinde; İzmit körfez, Tuzla, Yalova, Gemlik, Ambarlı limanlarında merkez ofisimizle, Türkiyedeki diğer limanlardan anlaşmalı yerel ofisler aracılığı ile kesintisiz acentelik hizmeti sunmaktayız.

 

Gemi acenteliği hizmetlerimiz transit boğaz geçişi, personel değişimi, yakıt, su, kumanya sağlama gibi işlemlerden oluşmaktadır.

Kaptanlar Denizcilik olarak, özellikle yedek parça temini ve tamir-bakım acentalığında, konumumuzun sağladığı avantajları ve birinci elden geniş çevremizi kullanarak, müşteri memnuniyeti garantili hizmetler sunmaktayız.

Acentelik hizmetlerimiz dışında kara nakliyesi organizasyonu, depolama ve liman hizmetleri, gemi kiralama departmanlarımız sayesinde yük sahiplerine ilk elden kesintisiz hizmet sunarak operasyon yükünün minimuma indirilmesinde önemli katkılar sağlamaktayız. Özellikle kuru ve dökme yüklerin, kara nakliyesi, depolanması, fiziki ve yasal olarak yüklemeye/tahliyeye hazırlanması ve yüklenmesi/boşaltılması, son olarak da gemi kiralanıp taşınması konusunda tecrubelerimizden ve geniş çevremizden yararlanabilirsiniz.

TOP